FAQ

Nabízíme různé možnosti dopravy a platby, včetně dobírky, platby kartou a převodem na účet. Podrobnosti naleznete na stránce s informacemi o dopravě a platbě.

Sídlíme v Obchodním centru Nisa Liberec, České mládeže 456, 463 12 Liberec. Bližší info naleznete na stránce Kontakty.

Reference najdete na stránce Heureka.cz popřípadě na naší Facebookové stránce Sklo & Bižuterie CZ.

Pokud nejste spokojeni s vaší objednávkou, můžete ji vrátit do 14 dnů od doručení.

Průměrný čas dodání objednávky je 3-5 pracovních dnů. Podrobnosti naleznete na stránce s informacemi o dopravě a platbě.

Používáme kvalitní materiály, jako je sklo, drahé kovy a drahokamy ve výrobě našich produktů. Podrobnosti o materiálech použitých ve specifických produktech naleznete v popisu produktu.

Doporučujeme šperky uchovávat v suchu a chránit před přímým slunečním světlem. Pro čištění použijte měkký hadřík a vodu.

Velikost se uvádí buď vnitřním průměrem prstenu v [mm], nebo vnitřním obvodem prstenu / EU velikost v [mm]. Změřit prst si můžete sami, nebo Vám ho změříme u nás na prodejně. Dbejte na to, že prsten budete muset také přetáhnout přes kloub. Prst se během teplého počasí lehce rozšiřuje a za studeného zmenšuje, proto doporučujeme změřit prst 3-4x pro lepší výsledek. Více informací naleznete na stránce Jak zjistit velikost prstenu?

Ano, můžete. Přívěsek se dá vyměnit za jiný. Kompletní nabídku naleznete na stránce Přívěsky k minerálním náramkům.